Exhilaro RPG

Sitemizin içeriklerini görüntüleyebilmek ve faydalanabilmek için üye olmalısınız. Fakat düzenli şekilde RP yazmayan ve aktif olmayan kullanıcıların silindiğini unutmayın.

Sitemize üye olun ve fantastik büyü dünyasında istediğiniz şekilde yer alın! İster Hogwarts Öğrencisi, İster Ölüm Yiyen, İster Yoldaşlık Üyesi, İster Şifacı, ister bambaşka seçenekler!

Unutmayın, burada herkese yönelik özellikler var! Sihre katılın!
Unutmayın, banlanan üyeler tekrar üye olamaz.

Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Map
Exhilaro RPG

Sitemizin içeriklerini görüntüleyebilmek ve faydalanabilmek için üye olmalısınız. Fakat düzenli şekilde RP yazmayan ve aktif olmayan kullanıcıların silindiğini unutmayın.

Sitemize üye olun ve fantastik büyü dünyasında istediğiniz şekilde yer alın! İster Hogwarts Öğrencisi, İster Ölüm Yiyen, İster Yoldaşlık Üyesi, İster Şifacı, ister bambaşka seçenekler!

Unutmayın, burada herkese yönelik özellikler var! Sihre katılın!
Unutmayın, banlanan üyeler tekrar üye olamaz.

Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Map
Exhilaro RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maceraya Katılın, Fantastik Dünyada Yer Edinin, Muhteşem Dünya'ya Giriş Yapın! (:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth van der Woodsen
Ravenclaw 6. Sınıf
Ravenclaw 6. Sınıf

Lakap : Beth, Barbie =)

Kişi sayfası
Sağlık Durumu: 1000
Büyü Gücü:
Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Left_bar_bleue600/1000Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Empty_bar_bleue  (600/1000)
Uçuş Kabiliyeti:
Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Left_bar_bleue600/1000Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Empty_bar_bleue  (600/1000)

Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Empty
MesajKonu: Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)   Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 1:35 pm

Eva'nın deli gibi aç olduğunu söylemesi üzerine hemen kahvaltıya indiler. Bir yandan da çene çalıyorlardı. "Şu Kellan , Kellan Scott. Seninle ilgileniyor gibi ha? Ne dersin? Yakışıklı çocuk bence." dedi Eva bal gibi tatlı bi sesle. Bu arada Büyük Salona inen mermer merdivenleri geçiyorlardı. "Kellan Scott mı? " diye sordu Beth. "Bikere-" diye başladı Beth ama devamını getiremedi. Çünkü Eva, koluna çimdik atmıştı. "İyi insan lafın üstüne gelirmişşş!!" dedi Eva. "Saat 9 yönünde Beth!" dedi Eva heyecanla. " İyi insan mı?" diye sordu Beth şüpheyle. "Eğer çekiniyosan söyle kanks. Ben aranızı yaparım" dedi Eva gülerek. Bu sırada Büyük Salon'un kapısına gelmişlerdi ve Kellan kendinden emin bir şekilde onlara doğru yürüyordu. "Haha." dedi Beth yapmacık bir şekilde. Kellan yanlarına geldi ve...

En son Elizabeth van der Woodsen tarafından Perş. Tem. 30, 2009 2:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kellan Scott
Slytherin 5. Sınıf
Slytherin 5. Sınıf
Kellan Scott

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Left_bar_bleue500/1000Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Empty_bar_bleue  (500/1000)
Uçuş Kabiliyeti:
Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Left_bar_bleue500/1000Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Empty_bar_bleue  (500/1000)

MesajKonu: Geri: Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)   Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 1:46 pm

Kellan Beth ve Eva'nın yanına gittiğinde kızlar konuşuyordu.Kellan yanlarında durarak''Günaydın kızlar.''dedi.Eva da ona ''Günaydın.''dedi gülerek.Ama Beth susuyordu.Eva onun ayağına bastı ve Beth de''Ahhh.Aa evet günaydın.''dedi.Kellan ne olduğunu anlamamıştı ama sonra boşverdi ve ''Aa şey Beth seninle biraz konuşabilirmiyiz?''diye sordu biraz çekinerek.Beth''Ee , yani ,öhmm ,şey ,bilmem ki.''dedi cılız bir sesle.Ama Eva daha atak davranıp''Tamam o zaman ben sizi yanlız bırakayım.''dedi gülmesini engellemeye çalışarak.Beth ona öldürücü bir bakış atmıştı.Ama
Eva görmezden gelip ''Seni masa da bekliyorum.''dedi.Kellan Eva'ya minnettar bir bakış attı.Eva da ona baş parmağını kaldırarak cevap verdi.
Beth''Eee nedir konuşacağın?''dedi.Kellan''Şöyle geçelim istersen.''dedi.Beth onun gösterdiği yere doğru ilerledi ve beklemeye başladı.Kellan konuşmaya başladı ve''Beth bak bilmiyorum çok ani oldu sanırım ama ben seni seviyorum.''dedi.Beth..
Ravenclaw 6. Sınıf
Ravenclaw 6. Sınıf

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Uçuş Kabiliyeti:

MesajKonu: Geri: Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)   Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 1:58 pm

Bu ani itiraf karşısında donup kalan Beth : "Afedersin? Sen..Beni?" diye tekrarladı Beth. "Evet, evet biliyorum çok ani oldu ama..." dedi Kellan. "Hımm...Üzgünüm, ama hislerimiz karşılıklı değil." diye cevap verdi Beth kesin bir sesle. "Hatta şu anda o kendini komik sanan iğrenç arkadaşlarınla beni kandırmak için bi plan yaptığınızı ve bunun baştan aşağı bi oyun olduğunu düşünüyorum." diye devam etti. "Ee, nerdeler? Nerden izliyolar bizi?" diye sordu Beth etrafına bakınarak. Kellan ise şok olmuştu. "Hayır! Hayır, kesinlikle yanılıyosun. Beth, bak gerçekten seviyorum ben. Lütfen inan bana." dedi çaresizce. "Birincisi benim adım Elizabeth ve sadece iyi arkadaşım olanlar Beth diyor. İkincisi bu şakayı fazla uzatman hiç hoşuma gitmedi. Üçüncüsü bir daha bana veya başka birine böyle bir şey yaptığını duyarsam kendini sorumlu öğretmeninin karşısında bulursun. Ve şimdi izin verirsen kahvaltı etmek istiyorum Kellan Scott." dedi Beth sert bir sesle. Kellan, bu sözler üzerine...
Kellan Scott
Slytherin 5. Sınıf
Slytherin 5. Sınıf
Kellan Scott

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Uçuş Kabiliyeti:

MesajKonu: Geri: Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)   Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 2:09 pm

Kellan böyle bir tepki karşısında şok olmuştu.Ne alakası vardı ki.Neden ona şaka yaptığını düşünmüştü Beth.Kellan Beth'in söyledikleri üzerine kolunu tutarak''Bak beni yanlış anladın gerçekten.Dinle ben..''derken Beth kolunu hızla çekti ve ''Seni dinlemiyorum'' dedi.Beth arkasını döndüğünde Kellan''Tamam Be-Elizabeth sonunda bunun bir şaka olmadığını anlicaksın.Bu arada afiyet olsun.''dedi ve arkasını dönerek gitti.Beth arkasından...
Ravenclaw 6. Sınıf
Ravenclaw 6. Sınıf

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
Uçuş Kabiliyeti:

MesajKonu: Geri: Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)   Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 2:15 pm

"Hala şaka değil diyo ya!" dedi kendi kendine. Arkasına döndü ve : "Sana da afiyet olsun Kellan Scott , yediğin laflar için!" dedi ve hışımla büyük salonun kapısından girdi. Çok sinirlenmişti. Alay konusu olmak en nefret ettiği şeylerden biriydi. Kim bilir belki de şu anda arkadaşlarıyla karınlarını tuta tuta gülüyorlardı? Bunu düşününce daha da sinirlenen Beth hızla Ravenclaw masasına, Eva'nın yanına gitti...

Islak Pazar ~ Oyun (Kellan ve Beth)
1 sayfadaki 1 sayfası